o službe

ISO 45001

Čo je ISO 45001?

Systém je založený na identifikácii nebezpečenstva, vyhodnotí aplikovateľnú mieru rizika a konkrétnymi krokmi zabezpečí korektné fungovanie spoločnosti v rámci bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Predstavuje optimálnu cestu ako účinne riadiť riziká a bezpečnosť pracovníkov a zamestnancov.

Výsledkom je dosiahnutie plnej zhody s legislatívou, zníženie rizika vzniku nehôd a následných časových a finančných strát, zvýšenie podnikateľskej dôveryhodnosti pre investorov, väčšia istota zamestnancov, zamedzenie nákladov vynaložených na bezpečnostné incidenty, následná úspora na pokutách.

Pre koho je norma určená

ISO 45001 je norma určená pre všetky typy organizácií, nezávisle od ich veľkosti alebo zamerania. Takisto je vhodná aj pre verejné inštitúcie.

čo získate

Výsledky po implementácii

  • zníženie nákladov spojených s nehodami na pracovisku
  • minimalizácia rizík finančných strát
  • preukázateľnosť plnenia legislatívy
  • úspory na pokutách
  • zlepšenie reputácie spoločnosti
Potrebujete poradiť ohľadne ISO 45001 Systém manažérstva ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci? Neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 905 325 399, alebo vyplňte krátky formulár nižšie a my vám zavoláme.
kontaktujte nás

Radi sa o vás dozvieme

Máte otázky ohľadom našich služieb alebo máte záujem o cenovú ponuku? Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a my sa vám ozveme čo najskôr.