o službe

ISO 27001

Čo je ISO 27001?

Systém manažérstva bezpečnosti informácií je výsledkom spolupráce IEC (International Electrotechnical Commission) a ISO (International Standart Organization).

Norma vznikla ako potreba chrániť najdôležitejšie aktíva organizácie, a to informácie. Strata dôležitých údajov predstavuje pre organizáciu veľké riziko.

Zmyslom Information Security Management System (ISMS) je poskytnúť spoločný základ pre zabezpečenie štandardu bezpečnosti informácií a skoordinovať riadenie záloh, archiváciu údajov, prácu s dátami a vylúčiť možnosť chybovosti. Po zavedení normy spoločnosť získa schopnosť identifikovať možné úniky informácií.

Pre koho je norma určená

ISO 27001 je norma určená pre všetky typy organizácií, nezávisle od ich veľkosti alebo zamerania. Takisto je vhodná aj pre verejné inštitúcie.

čo získate

Výsledky po implementácii

  • zvýšený vplyv na bezpečnosť informácií
  • bezpečné riadenie správy informácií
  • zvyšovanie dôveryhodnosti spoločnosti
  • organizačné riziká sú označené prostredníctvom posudzovania obchodných rizík
  • pravidelné hodnotenie a kontrola procesov
Potrebujete poradiť ohľadne ISO 27001 Systém manažérstva bezpečnosti informácií? Neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 905 325 399, alebo vyplňte krátky formulár nižšie a my vám zavoláme.
kontaktujte nás

Radi sa o vás dozvieme

Máte otázky ohľadom našich služieb alebo máte záujem o cenovú ponuku? Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a my sa vám ozveme čo najskôr.